Firma AKORD powstała w 1989r. Przez ponad 27lat naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenie na rynku zarówno krajowym jak i zagranicznym.

Dysponujemy kilkunastoma samochodami i doświadczonym zespołem kierowców. Współpracujemy z agencjami celnymi, spedycjami na terenie całej  Unii Europejskiej aby zapewnić pełną i profesjonalną obsługę naszym klientom.

Nadrzędnym celem, który przyświeca naszej działalności jest maksymalne podnoszenie poziomu naszych usług. Pragniemy aby nasi klienci byli zaspokojeni w sposób kompleksowy, z uwzględnieniem ich specyficznych wymagań. Dlatego m.in. Oferujemy zróżnicowany tabor, dostosowany do wielkości przesyłek oraz system nadwozi wymiennych pozwalający na “przedłużenie” magazynu klienta oraz maksymalne skrócenie czasu przewozów.

Jesteśmy pełnoprawnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników Transportu Nienormatywnego i Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz szybkie terminy realizacji. Nasze usługi są wykonywane szybko i bardzo starannie ze szczególnym uwzględnieniem wymagań klienta.

Pozwól nam zorganizować przewóz ładunku

Obecnie naszą specjalnością jest organizowanie, pilotowanie i przewóz ładunków ponadgabarytowy, ciężkich – o dużych masach i niekonwencjonalnych gabarytach, transport niskopodwoziowy.

lub zadzwoń +48 603 994 941